При роботі з суперклеєм слід дотримуватись наступних правил безпеки, оскільки супер клеї можуть мати несприятливу, а у деяких випадках і шкідливу дію, зокрема на дихальні органи та слизову оболонку очей :
1. Потурбуйтеся про захист одягу. Звичайно, відмити руки від суперклею в домашніх умовах цілком реально, але все таки перед тим, як приступити до приклеювання деталей, рекомендовано одягнути будь-які захисні рукавички (звичайні господарські цілком підійдуть).
2. Пари цианоакрилата токсичні, тому обов'язково працюйте з клеєм в добре провітрюваному приміщенні.
3. Використовуйте лише необхідну кількість клею. Не варто використовувати більшу кількість клею, ніж потрібно з метою довготривалішого з'єднання. Навпаки, надлишок клею збільшить час застигання клею. Крім того, залишки клею будуть виходити з клейового шва, тим самим забруднювати склеювані деталі, руки чи одяг.
4. Носик тюбика з клеєм частенько забивається. При перервах в роботі з клеєм прочищайте носик хоча б один раз за годину (або рідше), наприклад, розпрямленою скріпкою, голкою, або кінчиком гострих ножиць. Ні в якому разі не надавлюйте на тюбик з метою пробити його силою.
5. Направляйте тюбик від себе і вниз, по можливості прикривши його рукою, щоб зменшити ймовірність попадання клею в обличчя, оскільки це може призвести до серйозних опіків слизової оболонки очей.
6. Не рекомендовано згинати і складати розпочатий тюбик з суперклеєм, адже він дуже легко ламається на згинах.
При роботі з таким клеєм слід завжди враховувати, що він за будь-яких умов прекрасно і швидко склеює шкіру людини. Але не менша небезпека йде від парів клею, що можуть потрапити в очі.
Єдиний спосіб уникнути цього - це бути максимально обережним, не сильно нахилятися над склеюваними деталями і ємністю з клеєм, яку бажано завжди тримати закритою. Але якщо це все-таки трапилось і пари клею потрапили в очі, не тріть їх, а промийте великою кількістю води.
Ще одна небезпека виникає при склеюванні матеріалів, що містять целюлозу, зокрема, бавовняна тканина і папір. У таких випадках виникає ймовірність екзотермічної реакції, тобто різкого нагрівання і навіть займання. Тому за правилами техніки безпеки не дозволено використовувати вовняний і бавовняний одяг при роботі з клеєм, в якому містяться цианоакрилати.